Oferta

Posiadamy w swojej ofercie okna, drzwi, ogrody zimowe, fasady oraz pełen zakres stolarki aluminiowej produkowanej w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości jak i bezpieczeństwa.

Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić, że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Drzwi i okna aluminiowe produkowane z nowoczesnych systemów aluminiowych stanowią obecnie alternatywę dla drzwi i okien produkowanych z drewna czy PCV. Możliwości jakie daje zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz bardzo rozbudowana paleta kolorów pozwalają na wyprodukowanie konstrukcji nie tylko odpornej na warunki atmosferyczne, ale i atrakcyjnej wizualnie.

Ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie domu, ale i również podwyższenie standardu i jakości naszego życia dając tym samym większe zadowolenie oraz większą funkcjonalność naszych pomieszczeń.

Fasady wykonujemy z wysokiej jakości profili aluminiowych Yawal. Spełniają one wszelkie wymagania stawiane przez rynek. Szeroka gama profili pozwala na bardzo skomplikowane konstrukcje wyróżniające sie bezpieczeństwem i prostotą. W naszej ofercie posiadamy fasady zewnętrzne jak i wewnętrzne.