Zakres wykonawczy

Fasady aluminiowo - szklane:
- fasady szklane z mocowaniem punktowym

- elementy, stolarka aluminiowa:
   - okna
   - drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
   - Świetliki
   - Kopuły
   - ścianki wewnętrzne aluminiowo - szklane i cało szklane
   - drzwi automatyczne
   - drzwi wahadłowe i obrotowe
   - ogrody zimowe

Zalety drzwi i okien aluminiowych :
- Izolacja termiczna i akustyczna.
- Łatwość utrzymania.
- Szeroka paleta kolorów.
- Różnorodne style i systemy otwierania.
- Dostępne systemy antywłamaniowe i ognioodporne

Drzwi klasyczne, drzwi automatyczne

Drzwi aluminiowe wykonujemy w systemie Yawal,

Specjalizujemy się w produkcji drzwi każdego typu np.: drzwi rozwierane jedno i dwu skrzydłowe, przesuwne (obsługiwane ręcznie lub automatycznie), harmonijkowe, wahadłowe, antywłamaniowe. Mamy również w ofercie drzwi kuloodporne, dymoszczelne, ognioodporne ( EI-30, EI-60 ) oraz drzwi cało szklane.

Witryny i ścianki przeszklone działowe

Wykonujemy wewnętrzne ścianki działowe z konstrukcji aluminiowych, które można wypełnić szybami zespolonymi i pojedynczymi, płytą gipsową, panelami aluminiowymi i wieloma innymi materiałami; ścianki działowe mogą mieć podwyższoną izolacyjność akustyczną, mogą też być dymoszczelne i ognioodporne.


Konstrukcje cało szklane
Konstrukcje cało szklane wykonujemy w systemach DORMA, GEZE, MORAD.

Drzwi i ścianki działowe cało szklane wspaniale sprawdzają się w pomieszczeniach użyteczności publicznej a także w domach oddzielając pomieszczenia z oknami od tych bez okien. Tego typu ścianki mogą również funkcjonować jako ścianki mobilne - oddzielając lub łącząc mniejsze pomieszczenia ze sobą np. jedną dużą salę konferencyjną na dwie mniejsze.

Świetliki, zadaszenia, balustrady

Wykonujemy świetliki i zadaszenia na lekkich systemowych konstrukcjach aluminiowych, które przy większych gabarytach wsparte są na konstrukcji nośnej. Wszystkie świetliki dachowe możemy wyposażyć w systemy wentylacyjne i klapy dymowe.

Proponujemy balustrady z aluminium i stali z dowolnymi wypełnieniami takimi jak: aluminiowe tralki, szkło bezpieczne, blachy, itp.